O nás - Onlinenet.cz

Jsme tu pro vás na telefonu +420 775 277 611

O nás

Již 17let na trhu...

Motivem pro vznik naší společnosti byla dlouhodobě nedostatečná nabídka na trhu rychlého, ale přitom cenově přijatelného připojení k internetu v Nymburském okrese. Nyní však díky novým technologiím a postupné liberalizaci obchodního prostředí dochází k oživení trhu s internetovým připojením.

Na tomto mladém trhu se začala podílet i naše firma a nabízíme svým zákazníkům možnost výhodného připojení k internetu už od roku 2001. Jsme mladá a dynamická firma a je proto pro nás snadné se rychle orientovat na překotně se rozvíjejícím trhu telekomunikací a nabízet tak vždy nejvýhodnější produkty a služby. Věříme, že i díky naší společnosti se rozšíří nabídka možnosti rychlého a spolehlivého připojení pro firmy a domácnosti, už v tak přeplněné nabídce konkurenčních firem.

Připojením k internetu to u Nás nekončí, nabízíme i servis počítačů a mobilních zařízení doma přímo u zákazníka. Navrhujeme, stavíme a zprovozňujeme tkzv. chytré domácnosti, včetně zabezpečovacího a monitorovacího zařízení. Jsme schopni konzultovat a pomoci se zasíťováním a přípravou novostaveb, aby pozdější připojení k internetu bylo jednoduché s minimem zásahů do nových domů a objektů. Připojíme chatku na sezónu,domácnost nebo Hotel včetně úřadů. Postaráme se komplexně o problematiku IT. Uděláme maximum, aby všichni naši zákazníci byli spokojeni.Copyright © 2024. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.