Kamerové systémy, smart, EZS - Onlinenet.cz

Jsme tu pro vás na telefonu +420 775 277 611

Kamerové systémy, smart, EZS

Zkušenosti jsou na místě...

EZS tedy elektronický zabezpečovací systém je dnes asi již nutností každého rodinného domu, haly, garáže nebo firmy,ale dnes už to není jen EZS.
Instalací kompletního systému máte přehled a možnost vzdáleně řídit zabezpečený objekt, včetně pořizování záznamu až po řízení vytápění osvětlení atd.

Chytrý dům Loxone
O 50 000 úkonů ročně méně, více času pro život.
Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.
Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají naší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč bychom v 21. století měli denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k více než 80 000 spokojeným majitelům Loxone a dopřejte si život v chytrém domě.

Naše firma se zabývá projektováním. instalací a údržbou zabezpečovacích systémů všech značek.
Snažíme se prosazovat značky Jablotron, Paradox a Loxone.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme navrhnout řešení na klíč.Copyright © 2024. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.